Autoškola za pakatel

4.2.2011 00:00

Podstatné Vám utíká.

8.2.2011 14:31 vložil Mirek  IP: 21.191.broadband6.iol.cz (neregistrován)

Pořád jen kecy o penězích.Někdo závidí kolik to dá za počítačovou učebnu jiný zas přepočítává hodiny a možnosti.Ale to podstatné,lidské je mimo.To se najdou blbouni,kteří chtějí do autoškol dopravní psychology a jiné fantasmagorie se vymýšlí.V podstatě,aby další lehkoživkové dobře vydělávali.Ale to podstatné je ,že vždy je lepší kvalita výchovy v malém,útulném kolektivu.A tím je malá autoškola,v našem případě,kde učitel má svoji práci rád.Nejhorší jsoun velké autoškoly.Slyšel jsem debatu o velké pražské autoškole.Je též v Příbrami.Honosí se vším možným,ale opak je pravdou.Nabízí Vám za velké peníze různá kouzla,ale pořádně se tady jezdit nenaučíte.Pořád jsme se bohužel nedostali z toho bolševického myšlení,starat se o druhé víc něž o sebe.Kvalita výchovy a výcviku je v malých autoškolách.To ale by ti blafouni museli dělat,což jim nevoní.Soudruhům ředitelům.

Reaguj


Re: Podstatné Vám utíká.

8.2.2011 16:06 vložil Mablees  IP: 90.183.82.214

Chápu možná s něčím se dá i souhlasit . . . Nemůžeme ale jednoznačně říci že kvalita je jen v malých autoškolách . . . co je pojem "malá autoškola" ? Jedno auto na sk. "B" ? Učí v obýváku u sebe doma ? 5 aut , 3 motorky , ? Takhle asi jednoznačně se to říci nedá . . . Už jsem to i na tomto fóru psal : problém je také v tom že si s klidným svědomím otevře autoškolu dalo by se říci kdokoliv . . . nejen že k této jistě záslužné práci nemá vztah , ale nemá ani odpovídající vzdělání (tím nemyslím dopravní průmyslovku nebo VŠ ) . . .chybí rétorika, psychologie atp . . . nezapomeňte na rozdíl v učiteláku jen na jízdu a v učiteláku plného včetně teorie . . .
Myslím že většina z nás tuto práci odvádí svědomitě - a je jedno jestli malá nebo velká autoškola . . . Bohužel řada z našich kolegů skutečně neřeší co se kolem nás děje , nedorazí na žádnou přednášku, besedu , sraz . . .
ps: kecy o penězích nemá smysl řešit (bohužel) , když projdete internet , najdete výcvik na "B" od 5 tis. do 15 tis. , na "A1" od 2 tis. do 8 tis. ! Nevím jak to kdo dokáže za 5 tis. B nebo 2 tis. A1(A) , asi to moc kvalitní nebude , nebo vyhrál ve Sportce :-)

Reaguj


Re: Re: Podstatné Vám utíká.

8.2.2011 17:51 vložil Mirek  IP: 21.191.broadband6.iol.cz (neregistrován)

Omlouvám se.Malá autoškola je u mne autoškola,kde chybí kancelář ředitele a sekretářka.Není možné poskytnout záruku kvalitní služby s jedním autem,a jedním učitelem.Stejně je tryskní nazvat učebnou obývák,kde na jednom konci probíhají "konsultace"zatím co na druhém manželka kojí.Autoškola by měla mýt místnost pro potřeby trvale přístupnou a jen pro tuto činnost.Ne nasmlouvanou na dvě hodiny týdně.Snad mne pochopíš o co mi jde.Je to něco podobného,jako když ti šije krejčí oblek na míru.Velká autoškola je jako Vietnamská tržnice.V Praze ty největší autoškoly dělají největší prasárny,stějně jako ti batškáři,Zkrátka zlatý střed.

Reaguj


Re: Podstatné Vám utíká.

10.2.2011 11:51 vložil Petr Manda  IP: 13.151.broadband9.iol.cz (neregistrován)

Mirku jedno si pamatuj ti co diskuzích nejvíce soudruhují byli ti nejkovanější.
( Viz. tvé příspěvky níže). Déle bav se o své kvalitě výuky. Rozhodně nechceš aby se tu rozebíraly statistiky dopravních nehod zaviněnými tvými žáky.
A poslední věc OREL MUCH NELAPÁ.

Reaguj


Re: Re: Podstatné Vám utíká.

11.2.2011 15:25 vložil Ing. Aleš Horčička  IP: 78-80-250-167.tmcz.cz

"to se mi líbí"

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019