Autoškola za pakatel

4.2.2011 00:00

Re: Podstatné Vám utíká.

8.2.2011 16:06 vložil Mablees  IP: 90.183.82.214

Chápu možná s něčím se dá i souhlasit . . . Nemůžeme ale jednoznačně říci že kvalita je jen v malých autoškolách . . . co je pojem "malá autoškola" ? Jedno auto na sk. "B" ? Učí v obýváku u sebe doma ? 5 aut , 3 motorky , ? Takhle asi jednoznačně se to říci nedá . . . Už jsem to i na tomto fóru psal : problém je také v tom že si s klidným svědomím otevře autoškolu dalo by se říci kdokoliv . . . nejen že k této jistě záslužné práci nemá vztah , ale nemá ani odpovídající vzdělání (tím nemyslím dopravní průmyslovku nebo VŠ ) . . .chybí rétorika, psychologie atp . . . nezapomeňte na rozdíl v učiteláku jen na jízdu a v učiteláku plného včetně teorie . . .
Myslím že většina z nás tuto práci odvádí svědomitě - a je jedno jestli malá nebo velká autoškola . . . Bohužel řada z našich kolegů skutečně neřeší co se kolem nás děje , nedorazí na žádnou přednášku, besedu , sraz . . .
ps: kecy o penězích nemá smysl řešit (bohužel) , když projdete internet , najdete výcvik na "B" od 5 tis. do 15 tis. , na "A1" od 2 tis. do 8 tis. ! Nevím jak to kdo dokáže za 5 tis. B nebo 2 tis. A1(A) , asi to moc kvalitní nebude , nebo vyhrál ve Sportce :-)

Reaguj


Re: Re: Podstatné Vám utíká.

8.2.2011 17:51 vložil Mirek  IP: 21.191.broadband6.iol.cz (neregistrován)

Omlouvám se.Malá autoškola je u mne autoškola,kde chybí kancelář ředitele a sekretářka.Není možné poskytnout záruku kvalitní služby s jedním autem,a jedním učitelem.Stejně je tryskní nazvat učebnou obývák,kde na jednom konci probíhají "konsultace"zatím co na druhém manželka kojí.Autoškola by měla mýt místnost pro potřeby trvale přístupnou a jen pro tuto činnost.Ne nasmlouvanou na dvě hodiny týdně.Snad mne pochopíš o co mi jde.Je to něco podobného,jako když ti šije krejčí oblek na míru.Velká autoškola je jako Vietnamská tržnice.V Praze ty největší autoškoly dělají největší prasárny,stějně jako ti batškáři,Zkrátka zlatý střed.

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020