Nejlevnější řidičák ze slevového webu ?

7.3.2011 00:00

Re: Re: Autoškola zadarmo

14.3.2011 07:31 vložil Tom  IP: ns.hi-net.cz (neregistrován)

Naprostý nesouhlas, v našem kraji se nová auta hned přestavují na LPG a pak s nimi jezdí autoškola skoro o polovinu levněji než vy v tom vašem výpočtu. Pokud namítnete, že amortizace auta něco stojí, tak překopat lze i starou Felinu. Váš příspěvek příliš smrdí těmi s nosem nahoru, co kupují do autoškoly VW New Beetle apod. - ano máme v okolí takové - a pak naříkají, že moc nevydělají.

Reaguj


Re: Re: Re: Autoškola zadarmo

14.3.2011 07:41 vložil Tom  IP: ns.hi-net.cz (neregistrován)

Teď jsem si ještě dočetl vaši "kalkulaci" a potvrdil si předchozí příspěvek. Počítáte že náklady na auto vč. režie + náklady na učitele jsou 9500 Kč, ale pak připočtete 4000 na reklamu, sídlo, administrativu a šéfa. No to je právě důvod, proč tady brečíte. Protože je spousta autoškol, kde žádná administrativa a šéf nejsou .-) a tím zrovna nemyslím učitele - důchodce s praxí ze Svazarmu a autem z devadesátých let, který si přilepšuje k důchodu a dokáže při dodržení osnovy odjezdit výcvik za 6000 Kč. Vy byste chtěli, aby existovaly jen autoškoly s tím podle vás hrozně důležitým: honosným sídlem na prestižní adrese, šéfem, co má fešnou sekretářku... pánové, o tom výcvik skutečně není, to k bezpečnosti provozu nepříspívá .-) Musíte si uvědomit, že výcvik B si dělají hlavně studenti, tj. skupina extrémně citlivá na cenu, víc než ochotná vyjet z centram Prahy na periferii, kde se vyhne nervům, smradu a každá jízda bude pěkným zážitkem. Při ceně o dobré 4000-6000 levnější než u vás. Podle vás si člověk dělá řidičák jednou za život, takže lákat managory na super-duper učebnu a značkové kafíčko - to není cesta, jak byste mohli zlepšit svůj hospodářský výsledek.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Autoškola zadarmo

14.3.2011 08:41 vložil aš Aujezdský  IP: 10.0.104.66

Naprostý nesouhlas. Ona ta přestavba na LPG taky není zadarmo, pokud si teda nedávate 2kg propan-butanovou láhev do škody 105. Tak sice jezdíte o polovinu levněji, ale o to máte vyšší pořizovací základ. Ve finále vám musí auto sloužit déle, aby se investice do přestavby vrátila ve spotřebě vozu. Mám to vyzkoušeno vozy na LPG jsme provozovali také. Takže o nějákých horentních úsporách není řeč a výcvik za 6000 tis snad nemyslíte vážně.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Autoškola zadarmo

14.3.2011 20:35 vložil Oldřich  IP: 21.191.broadband6.iol.cz (neregistrován)

Co tady tápete.\\nevíte si rady?Počkejte až se ožralý Bruck probere z opice,tak Vám vysvětlí jak jezdit a.š.za 6000.-.Pokud jej ze záchytky nešoupnou rovnou do vazby za podfuk.Svaz autoškol jej udolal.Už skončil.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Autoškola zadarmo

14.3.2011 21:11 vložil Ondřej Horázný  IP: 161-4-80-78.tmcz.cz (neregistrován)

Pozor, ta cena nebyla 6000 Kč, ale cca 5690 Kč, tedy po odpočtu 15% provize agentuře 4836 Kč.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Autoškola zadarmo

14.3.2011 21:07 vložil Ondřej Horázný  IP: 161-4-80-78.tmcz.cz (neregistrován)

Pane kolego, přečtěte si prosím § 2 živnostenského zákona: "Živností je soustavná činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku a za podmínek stanovených tímto zákonem." V § 2 obchodního zákoníku se píše: Podnikáním se rozumí soustavná činnost prováděná samostatně podnikatelem vlastním jménem a na vlastní odpovědnost za účelem dosažení zisku.
Pokud jste tam namísto slova "zisku" viděl slovo "živoření", potom s Vámi souhlasím.
Ale teď vážně: opravdu si myslíte, že je správné aby učitel autoškoly bral mnohdy méně, než je minimální tarif pro tuto práci (71 Kč/h), "pracoval" 16 hodin denně, jezdil v 15 let staré felicii na LPG, žáky nabíral u stanice metra či u autobusového nádraží a autoškola měla učebnu pronajatou v základní škole na 2 hodiny týdně apod.
Víte, členům výkonné rady AAČR píší poměrně často žáci, kteří zaplatili v jednom nikoli malém nejmenovaném městě západně od Prahy kolem 6000 Kč za kurz autoškoly. V autoškole jim po pár hodinách přestali brát telefon. Oni se ptají co mají dělat. jejich reklama: superautoškola s individuálním přístupem. Jenom ale kdyby bylo povinných tak 10 hodin, dalo by se tomu věřit. Přijeďte v sobotu 19.3.2011 na náš seminář do Třebíče. Tam si rádi vyslechneme Váš ekonomický rozbor. Opravdu bychom se rádi poučili, abychom mohli lépe konkurovat. Kontaktní osobou je Martin Aujezdský, sdělí Vám, kde se to koná.
Jinak Vás ubezpečuji, že každé zboží má svého kupce. Levná autoškola za 6000 Kč na periferii na LPG s viruální učebnou má své zájemce, jiná autoškola, jak vy píšete o 6000 Kč dražší v centru také a tomu věřte, že to tak je.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Autoškola zadarmo

18.3.2011 00:38 vložil Conny.01  IP: 18.72.broadband3.iol.cz (neregistrován)

Pane, super duper učebnu nemám, honosné sídlo a fešnou sekretářku také ne a stále mně to nějak nevychází. Taky, ale nevozím tři lidi v autě a po hodině a půl jim neřeknu máte jízdy všichni odježděné.Klientům dávám plný počet teoretických hodin. Značkové kafíčko jak píšete si dám, ale ne na úkor klientů. Chtěl bych vidět vaši úroveň výcviku a praktických jízd, když nabízíte autoškolu za peníze, co píšete. Nebo pak chudáci učitelé co pod vámi pracují. Dnes už nejsme v první republice aby si učitelé řekli,,no hlavně, že z toho mám dobrý pocit\". Pokud učitel nebude mít co do úst, tak i učitel nebude svoji výuku provádět tak jak by měl a bude šidit a okrádat. Autoškola není výroba, kde se dá ušetřit Juste in time, pane! - tedy jestli vám to něco říká. A nezlobte se na mě ,ale u vás bych nenechal dělat autoškolu ani svýho kocoura, když máte takovéhle názory, vůbec se nedivím co se dnes děje na silnicích, díky vašim názorům a myslím i výukovým metodám.

Reaguj


Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

75% (13139)

10% (1869)

2% (397)

11% (1954)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020