Přechod do jiné autoškoly po zkoušce

27.9.2006 00:00

Re: přestup

6.9.2010 17:00 vložil aš Aujezdský  IP: 10.0.104.66

Ano můžete. Vzhledem k tomu, že po zkoušce již nejste žákem autoškoly, měl by být Váš přestup bez poplatků. Záleží ovšem jaké podmínky máte s autoškolou dojednány.

Reaguj


Re: Re: přestup

28.9.2010 19:13 vložil Zdenka  IP: ns2.tjcomputers.cz (neregistrován)

Dobry den.Chtela jsem se zeptat jestli muzu udelat zaverecne zkousky v jine autoskole.Kdyz uz testy i technickou mam.Jizdy sem 2 neudelala.Muzu to dodelat jinde?A kolik to dodelani jizd v jine autoskole stoji??

Reaguj


Re: Re: Re: přestup

28.9.2010 20:26 vložil Mablees  IP: router1.core.fryzl.cz (neregistrován)

Dobrý den , ANO můžete přestoupit do jiné autoškoly . . . cena úřadu za zkoušku 400,- . V jiné autoškole s Vámi dojednají asi doplňkové jízdy (počet bude záležet nejen na Vás , ale hlavně asi na doporučení autoškoly , která zhodnotí Vaše schopnosti za volantem ) cca 250,- až 400,- / lekce . . je pravdou že většina z nás tyto převody zrovna nemá rádo , bohužel často se stává že při přechodu po neúspěšných zkouškách žák očekává , že se jednou / dvakrát sveze a jde ke zkoušce . . většinou je to málo . . Je zapotřebí si uvědomit , že máte za sebou min. 28 lekcí a i přesto jste neprospěla , a teď se svézt v úplně jiném autě , s jiným instruktorem atd . . .napište region(město) , věřím že se Vás tady někdo ujme osobně a dohodnete podmínky . .

Reaguj


Re: Re: Re: Re: přestup

6.6.2011 16:32 vložil ivana  IP: ip-109-80-40-88.o2isp.cz (neregistrován)

syn udělal jízdu os.autem,teoretické zkoušky a os i nákladního auta,ale neprospěl z jízd na C,protože zaměnil kontrolku na světla,která si je dost podobná,a není skoro v autě vidět,jeho kamarád v týž den nemohl zařadit rychlost v tomtéž nákladním autě,musel ji zařadit instruktor,ale přesto oba zkoušku neudělalaï,jiný zase málo otočil hlavu do prava,jsou znechuceni,protože jim bude skoro 19 a v rámci SPŠ museli čekat na koncec 3 ročníku.je možné absolvovat jízdu nákl.autem v jiné autoškole,aniž by museli měsíc čerkat na opravnou zkoušku,možná i na konce srpna? děkuji

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: přestup

6.6.2011 16:50 vložil faul  IP: karhan-holesov.cust.sloane.cz (neregistrován)

NEEEEEE

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: přestup

6.6.2011 23:20 vložil Mablees  IP: 90.183.82.214 (neregistrován)

Bohužel nelze . . . mohl by jít do AŠ při jiné škole , která má udělenu vyjimku na sdružený výcvik B + C !

můžete mě jen tak pro zajímavost napsat region školy ? Já jen , že se to asi každý rok opakuje , pak nás totiž asi tito neúspěšní obcházejí . . . už mám zase další dva adepty . . .

ps: dokonce jsem i zažil variantu , že žák ukončil studium na škole a tím pádem ani nemohl jít v září na opravnou zkoušku - divné co ? :-(

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Re: přestup

6.6.2011 23:36 vložil Ondřej Horázný  IP: 161-4-80-78.tmcz.cz (neregistrován)

Myslím, e se trochu mýlíte. Podmínka § 13 odst. 2 má vazbu na přijetí žadatel edo výuky a výcviku a složení zkoušky z odborné způsobilosti před dosažením věku. Dále potom na provádění výuky y výcviku B+C jako sdružený. Po ukončení výuky a výcviku a absolvování první zkoušky už by mohlo jít pouze o věk. Do jiné autoškoly dotyčný může. Už vůbec je nesmysl, že by nemohl dělat opravnou zkoušku když není žákem školy proto, že školu dokončil.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přestup

7.6.2011 07:16 vložil Mablees  IP: 90.183.82.214 (neregistrován)

Taky jsem to takto vysvětloval zkušebnímu komisaři , ale následně jsem to vzdal . . (stále mě bylo opakováno že nemohu předvést ke zkoušce sdružený výcvik B+C - jestli že ho nemohu provádět )

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přestup

7.6.2011 21:08 vložil Ondřej Horázný  IP: 161-4-80-78.tmcz.cz (neregistrován)

Neznám termín "předvádět ke zkoušce", asi se myslí postup podle § 32 odst. 2 zákon č. 247/2000 Sb. Prostě žadatele písemně přihlašte a aˇ%t Vám to písemně odmítne, pak se uvidí.

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: přestup

7.10.2011 20:33 vložil lukas  IP: kostnet.dialtelecom.cz (neregistrován)

zdravim.Mam dotaz.Prisel jsem o ridicsky prukaz skupiny B a sel jsem si udelat do autoskoly opravne zkousky.Pisemnymi testy a technickou jsem prosel ale komisar me dvakrat bez duvodne vyhodil z jizd.Presel jsem tedy k jine autoskole,stim ze si udelam opravku pouze na jizdy,ale ucitel mi rekl ze musim cely test opakovat o zacatku-pisemny testy,technickou vsechno.Tak tet nevim jak to je??Diky za odpoved

Reaguj



Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019