Přechod do jiné autoškoly po zkoušce

27.9.2006 00:00

Změna autoškoly

6.5.2011 16:00 vložil Barča  IP: static-cl093181106180.unet.cz (neregistrován)

Dobrý den, chodím do autoškoly a mám odježděnou polovinu povinných jízd. Chci se zeptat, zda je možnost přestoupit do jiné autoškoly z důvodu špatného chování instruktora ke mně. Myslím si, že je zaujatý proti ženám a ponižuje mně. Dvakrát mně vyčoval jiný instruktor a říkal, že jezdím slušně. Dnes jsem byla právě opět ponižována a ráda bych z tohoto důvodu přestoupila do jiné autoškoly. Chci se zeptat, zda z důvodu přepojatosti mohu přestoupit aniž bych přišla o peníze, které jsem již této autoškole zaplatila. Prosím o radu. Děkuji Barča

Reaguj


Re: Změna autoškoly

6.5.2011 18:47 vložil Mablees  IP: 90.183.82.214

Můžete přejít do jiné autoškoly (z jakého koliv důvodu ) , finanční dorovnání s Vámi autoškola dopočítá (odježděné hodiny,výuka teorie atd. . možní i storno poplatek - pokud ho má autoškola uvden v ceníku nebo v podmínkách atp ) .

ps: nebo zkuste dohodnout s vedením autoškoly jízdy jen s tím instruktorem který Vám vyhovuje . .

Reaguj


Re: Změna autoškoly

27.5.2011 18:36 vložil ANDREA  IP: 85.119.89.48 (neregistrován)

ja taky mam problem ,sem po skuskach ale jizdy sem nezvladla us 3 krat,jednou pita o demne penize a potem pove ze nepotrebuje...este k tomu ma ohrozil nech si davam pozor...pisala sem mu manzel taky volal nechce komunikovat z nami [manzel delal z nim od neho ho znam], ja ted si hladam ineho Instruktera zebi ma pretstavil k skuske...pisala sem i e-mail nech mi ukonci papiry u neho a oznamila sem mu ze si hladam ineho nereaguje vobec! nevim co stoho bude ale ja potrebujem ridicak! mal cas od stredy ma kontaktovat do pondelku ac ne pojdu na urad ,ma divne chovani taky v poslednej dobe vobec ho nerozumim co chce...vsetko sem mu zaplatila ale na vic nebudu mu davat! proto ze nebol schopen ma naucit najdulezitejse veci,prosim o radu co mam udelat kedy on se neoziva a mne utika termin mozu na urad ja sa oznamit ze menim instruktera z duvodu nespokojenosti? nekdo poradte!!!

Reaguj


Re: Re: Změna autoškoly

27.5.2011 23:01 vložil Mablees  IP: 67-100-13-46.tmcz.cz (neregistrován)

z Vašeho dotazu - pokud dobře chápu , jste se po třetí neúspěšné zkoušce rozhodla přejít do jiné autoškoly a Vaše současná autoškola s Vámi nekomunikuje ? Měli by Vám předat Žádost a s tou by jste šla do jiné autoškoly . . .pokud ji nedostanete měla by jste zajít na Obecní úřad s rozšířenou působností pod kterou Autoškola spadá a tam předat stížnost na Autoškolu , která nevím z jakého důvodu Vám nechce Žádost předat (pokud již máte u nich vše finančně vyrovnáno ) . . . pokuste se ještě o osobní kontakt s Autoškolou - třeba došlo jen k nějakému nedorozumění . .

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019