ANKETA O BEZPEČNOSTI PROVOZU

25.8.2013

Společnost ReputationInc se sídlem v Londýně provádí ve spolupráci s Evropskou Federací autoškol (EFA) anketu o bezpečnosti provozu. Asociace autoškol ČR byla dopisem požádána o spolupráci ve sběru dat pro tuto anketu.

Text jejich žádosti je zde:

„Žádám Vás, abyste zvážil účast v exkluzivním evropského průzkumu o bezpečnosti silničního provozu, který provádíme ve spolupráci se společností Goodyear, celosvětovým výrobcem pneumatik.

Společně se společností Goodyear se zaměřujeme na mladé lidi a bezpečnost silničního provozu. Zajímá nás Váš názor na řidičské návyky dnešních mladých lidí, na možnosti průmyslu, vlády a společnosti, které mohou učinit, aby mladí řidiči jezdili bezpečněji.  

Vaše názory poskytnou důležité nové poznatky, které budeme využívat při ovlivňování českých a evropských politiků v otázkách, které vás zajímají. 

Kromě toho budou mít všichni respondenti  přístup k celkovým výsledkům výzkumu, které budou k dispozici letos na podzim.

Pro účast v průzkumu a získání šance vyhrát zdarma iPad s aplikací pro bezpečnost silničního provozu, prosím, klikněte na níže uvedený odkaz:

http://survey.euro.confirmit.com/wix8/p1476712668.aspx

Děkuji za Váš čas a pomoc.

PS: Všechny údaje jsou anonymní a budou považovány za důvěrné.“

Výzva je určena všem učitelům autoškol, členům i nečlenům profesních sdružení autoškol.

Děkujeme Vám za Vaši účast v anketě.

JUDr. Ing. Ondřej Horázný

předseda AAČR

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Nejčtenější články za 30 dní

17.9.2021
Prodám Jawa 125 Travel

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

74% (13281)

11% (2002)

2% (439)

11% (2045)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021