INSTRUKTOR PRVNÍ POMOCI

8.4.2011

Vážení, dovoluji si Vás informovat o nabídce profesionálních zdravotnických kurzů našeho školícího střediska první pomoci v Luži-Bělé (okr. Chrudim) akreditovaných MŠMT ČR jako rekvalifikace.

Přestože se věnujeme především školení profesionálních zdravotníků, zdravotních sester a záchranářů, následující kurzy jsou určené právě osobám, které zdravotnické vzdělání nemají a první pomoci a zdravovědě by se chtěli věnovat ze svého zájmu či získat znalosti a dovednosti uplatnitelné ve své profesi (zejm. hasiči, policisté, vojáci, pracovníci bezpečnostních agentur, zdravotníci a pracovníci v sociálních službách, školní i volnočasoví pedagogové, průvodci, provozovatelé autoškol, adrenalinových sportů a expedic apod.).

INSTRUKTOR PRVNÍ POMOCI

- náš tradiční rekvalifikační kurz, po jehož úspěšném absolvování je možné vyučovat první pomoc v autoškole, ve firmách v rámci BOZP, na různých typech škol apod. a vykonávat funkci zdravotníka na zotavovacích akcích pro děti, navštěvovaný zejména hasiči, policisty, vojáky, mediky, zdravotními sestrami a učiteli autoškol; znalosti laické první pomoci se již předpokládají

ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ

- u nás 46hodinový rekvalifikační kurz určený pedagogům a dalším zájemcům, kteří se chtějí jako zdravotník účastnit letních dětských táborů, škol v přírodě, sportovních soustředění a dalších akcí pro děti a mládež nebo si jen kvalitně osvojit předlékařskou první pomoc

Všechny kurzy probíhají v odborných učebnách našeho školícího střediska první pomoci bohatě vybavených zdravotnickým vybavením, přístroji, nástroji a pomůckami a samozřejmě množstvím výukových modelů. V případě zájmu je též možné připravit kurz na klíč podle požadavků objednatele včetně realizace v jeho prostorách.

Specifičnost naší organizace je v tom, že výuku provádějí výhradně erudovaní zdravotníci z akutních medicínských oborů, přesto výuka probíhá v přátelské, neformální a pohodové atmosféře.

Leták se základními informacemi ke stažení/vytištění otevřete na této adrese:

http://www.1pomoc.info/letrek.jpg

Nabídka akcí s podrobnějšími informacemi je ke stažení/vytištění na této adrese:

 

http://www.1pomoc.info/kurzy2011.pdf

Pro jakékoliv další informace či přihlášení do kurzů nás neváhejte kontaktovat!

 

Na případné setkání s Vámi se za lektorský tým těší

MUDr. Mgr. Jan Bydžovský, DiS.,

odborný garant

Autor: Redakce   |   Sekce: Semináře pro autoškoly   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

74% (13281)

11% (2002)

2% (439)

11% (2045)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021