Odborný seminář k provozování autoškoly

8.9.2011

SLEVA PRO ČLENY ASOCIACE AUTOŠKOL !

 

Ing. Simona Sedláčková - vzdělávací agentura PROFESIM (akreditovaná instituce
MV ČR a MPSV ČR) si Vás dovoluje pozvat na odborné kurzy:
 
AUTOŠKOLSTVÍ
 

v.s.
2222
Lektor:
Mgr. Karel Bezděkovský (Ministerstvo dopravy ČR)
Termín:
pondělí 7. listopadu 2011, 09:00-14:00 h
Místo:
Olomouc, Regionální centrum Olomouc, Jeremenkova 40b, salonek 1. patro
Kurzovné:
 pro členy Asociace autoškol ČR cena 1.000 Kč (kurzovné osvobozeno
od DPH)v ceně občerstvení, písemný materiál + dárek zdarma
Akreditace:
akreditovaný seminář MV ČR

Program:
Informace k provozování autoškoly podle současné právní úpravy. Podmínky provozování autoškoly. Registrace k provozování autoškoly. Povinnosti provozovatele. Vedení průkazné evidence výuky a výcviku v autoškole. Výkon státního odborného dozoru (SOD) v autoškolství. Sdružená státní kontrola a součinnost mezi kontrolními orgány. Vrchní státní dozor. Příklady z praxe při výkonu SOD, poznatky, delikty provozovatelů autoškol a jejich řešení. Předpokládané změny v oblasti autoškolství v souvislosti s implementací Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/126/ES. Výuka a výcvik žadatelů o řidičská oprávnění. Výcviková vozidla v souvislosti se změnami ve skupinách řidičských oprávnění. Zkoušky z odborné způsobilosti žadatelů o řidičská oprávnění.  Zkoušky z  praktické jízdy  na motocyklech.  Vzdělávání  učitelů  v autoškolách. Informace o funkčních systémech získávání a zdokonalování odborné způsobilosti v některých sousedních státech. Výuka a výcvik žadatelů o řidičská oprávnění – motocyklistů. Způsob provádění zkoušek z odborné způsobilosti (porovnání s podmínkami v ČR). Elektronická evidence výuky a výcviku v autoškolách. Monitoring zkoušek z odborné způsobilosti. Výhody, nevýhody, přínos, zátěž prezentovaných systémů.          
 
 
 
AUTOŠKOLSTVÍ
 

v.s.
3333
Lektor:
Mgr. Karel Bezděkovský (Ministerstvo dopravy ČR)
Termín:
středa 16. listopadu 2011, 09:00-14:00 h
Místo:
Brno, Hotel Avanti, Střední 61, salonek
Kurzovné:
pro členy Asociace autoškol ČR cena 1.000 Kč (kurzovné osvobozeno
od DPH)v ceně občerstvení, písemný materiál + dárek zdarma
Akreditace:
akreditovaný seminář MV ČR

Program:
Informace k provozování autoškoly podle současné právní úpravy. Podmínky provozování autoškoly. Registrace k provozování autoškoly. Povinnosti provozovatele. Vedení průkazné evidence výuky a výcviku v autoškole. Výkon státního odborného dozoru (SOD) v autoškolství. Sdružená státní kontrola a součinnost mezi kontrolními orgány. Vrchní státní dozor. Příklady z praxe při výkonu SOD, poznatky, delikty provozovatelů autoškol a jejich řešení. Předpokládané změny v oblasti autoškolství v souvislosti s implementací Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/126/ES. Výuka a výcvik žadatelů o řidičská oprávnění. Výcviková vozidla v souvislosti se změnami ve skupinách řidičských oprávnění. Zkoušky z odborné způsobilosti žadatelů o řidičská oprávnění.  Zkoušky z  praktické jízdy  na motocyklech.  Vzdělávání  učitelů  v autoškolách. Informace o funkčních systémech získávání a zdokonalování odborné způsobilosti v některých sousedních státech. Výuka a výcvik žadatelů o řidičská oprávnění – motocyklistů. Způsob provádění zkoušek z odborné způsobilosti (porovnání s podmínkami v ČR). Elektronická evidence výuky a výcviku v autoškolách. Monitoring zkoušek z odborné způsobilosti. Výhody, nevýhody, přínos, zátěž prezentovaných systémů.
 
 
Způsoby přihlášení na kurzy:
 
1.         on-line přihláškou na www.profesim.cz. Pro slevu členů Asociace autoškol ČR je nutné uvést v. s.  z tohoto letáčku a do poznámky členské číslo člena Asociace autoškol.
2.         e-mailem na sedlackova@profesim.cz (vypište údaje - název semináře, v. s., jméno...)
3.         telefonicky na mobil 723 772 709, 725 593 053
4.         poštou na adresu Ing. Simona Sedláčková, vzdělávací agentura PROFESIM, Rychtářov 123, 682 01 Vyškov, IČ: 869 55 152
 
Způsoby úhrady kurzovného:
 
1.         bankovním převodem na číslo účtu222 914 617/0300 ČSOB (doklad o zaplacení Vám
bude předán u prezence v den konání kurzu)
2.         v hotovosti na kurzu
 
www.profesim.cz

Autor: Redakce   |   Sekce: Semináře pro autoškoly   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Nejčtenější články za 30 dní

17.9.2021
Prodám Jawa 125 Travel

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

74% (13281)

11% (2002)

2% (439)

11% (2045)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021