Technická kontrola vozidla

12.4.2012

Vložit nový příspěvek

Technická kontrola vozidla

12.4.2012 15:54 vložil rulajs (rulajs)  IP: 171.213.orbisnet.cz

Dobrý den, nemáte zkušenost s termínem provedení technické prohlídky? Já mám za to, že je jednoznačně v TP vyznačené, do kdy TK platí. Kolega měl ale nehodu a pojišťovna mu snížila plnění, protože prý musí následná TK být provedena 30 kalendářních dní před termínem v TP.....


Vložit nový příspěvek    Citovat


Re: Technická kontrola vozidla

12.4.2012 22:08 vložil Ondřej Horázný (ondrej.horazny)  IP: 161-4-80-78.tmcz.cz

rulajs napsal

Dobrý den, nemáte zkušenost s termínem provedení technické prohlídky? Já mám za to, že je jednoznačně v TP vyznačené, do kdy TK platí. Kolega měl ale nehodu a pojišťovna mu snížila plnění, protože prý musí následná TK být provedena 30 kalendářních dní před termínem v TP.....
To je nesmysl. technická platí až do data zapsaného v TP - § 40 a n. zák.č. 56/2001 Sb. Kolega ať pojišťovnu žaluje.


Vložit nový příspěvek    Citovat


Vložit nový příspěvek


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019