REPORT: Seminář ze dne 8.3.2010 - Režim práce řidiče a pracovní doba

13.3.2010

REPORT: Seminář ze dne 8.3.2010 - Režim práce řidiče a pracovní dobaDne 8.3.2010 - konala Výkonná rada Asociace autoškol v Praze seminář pro členy AAČR na téma: Režim práce řidiče a pracovní doba.

 

Dne 8.3.2010 - konala Výkonná rada Asociace autoškol v Praze seminář pro členy AAČR na téma: Režim práce řidiče a pracovní doba.

Hlavním přednášejícím byl člen Výkonné rady Asociace Autoškol p. Miloš Šlajchrt. Chtěl bych zde za Výkonnou radu i za pořadatele toho semináře poděkovat účastníkům, kteří projevili chuť vzdělávat se v této problematické tematice. I přestože byla účast zdarma  byla valná část účastníků složena ze členů Výkonné rady AAČR. Seznam účastníků si můžete prohlédnout zde.

Po úvodním pozdravení hostů předsedou AAČR Ing. Mgr. Horázným a místopředsedou AAČR Ing. Horčičkou se seminář uvolněnou formou přeměnil v příjemnou a hlavně zajímavou diskuzi, která jistě rozšřířila znalosti všem účastníkům semináře. Ze školení máme další pozitivní výstup v seznámení s panem Romanem Šotolou (http://www.tachoinfo.cz/), se kterým v budoucnu připravíme další seminář týkající se prioritně digitálních tachografů.

Fotogalerie:

účastníci semináře... účastníci semináře...
účastníci semináře... účastníci semináře...

Další seminář konaný AAČR se bude týkat problematiky výcviku na motocyklech. Pro termín a další informace prosím sledujte www.autoskol.cz

Autor: Ing. Aleš Horčička   |   Sekce: Semináře pro autoškoly   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Nejčtenější články za 30 dní

5.1.2022
Prodám Iveco Eurocargo ML150 E28, r.v. 2000

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

74% (13300)

11% (2017)

2% (442)

11% (2055)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2022