Vozík za auto? Správný přívěs najdete v Agadosu

2.3.2021

Vybíráte přívěs za auto pro výcvik v autoškole? Potřebujete připojit hobby přívěs nebo profesionální přívěs? U velkomeziříčského výrobce přívěsných vozíků Agados, který je v tuzemsku jedničkou na trhu, najdete všechny druhy přívěsů vhodné pro vaše podnikání i soukromé účely. Český výrobce nabízí nebrzděné i brzděné přívěsy od 750 kg a do 3500 kg. Najdete u něj hobby přívěsy, profesionální univerzální přívěsy, ale i přívěsy na míru.

 

V nabídce má Agados širokou škálu přívěsů různých rozměrů, které se mohou lišit nejenom použitými materiály, ale i možnostmi využití.

Vybírat můžete jednoduché vozíky za auto, přepravníky motocyklů a automobilů, multipřepravníky nebo profesionální přívěsy s délkou přes 10 metrů.

Najdete zde i hydraulické přívěsy, skříňové přívěsy nebo speciální vozíky.

Kromě nabídky civilního portfolia se firma zabývá i výrobou speciálů. Vyrobila polní kuchyně, obojživelný terénní přívěs nebo cisterny či úpravny vody.

Výrobky z Velkého Meziříčí využívá česká armáda a také složky integrovaného záchranného systému.
 

Firma rovněž zajišťuje kompletní servis svých výrobků a prodej autorizovaných náhradních dílů. Prostřednictvím svých poboček a prodejců je zastoupena po celé ČR.
 

Pro cenu přívěsu nás kontaktujte na emailu obchod@agados.cz, telefonním čísle 566 653 311 nebo se informujte u našich prodejců.
www.agados.cz

Autor: Michaela Pommerová   |   Sekce: Vozidla a pomůcky pro AŠ   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Nejčtenější články za 30 dní

17.9.2021
Prodám Jawa 125 Travel

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

74% (13281)

11% (2002)

2% (439)

11% (2045)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021