Diplomová práce - výzkum

15.1.2011

Dobrý den, před rokem jsem Vás kontaktovala ohledně pomoci s mou diplomovou prací, nakonec jsem se rozhodla pro hodnocení kurzů žadatelů o Profesní osvědčení učitelů autoškoly. Mé osobní zkušenosti jsou, že s přijetím nového učitele klesalo procento úspěšnosti u zkoušek žadatelů o řidičské oprávnění. Domnívám se, že to souvisí s nízkým prahem výuky didaktiky.Nyní bych chtěla zjistit, zda je to má ojedinělá zkušenost nebo zda ji mají i ostatní autoškoly.

Ráda bych Vás požádala o jakoukoliv spolupráci při zpracování tohoto tématu. Dovoluji si připojit dotazníky, které jsem k dané práci vytvořila, kdybyste byli ochotni mi pomoci jakoukoliv cestou při jejich distribuci (např. rozeslání Vašim členům,otevření diskuse o tomto problému na Vašich webových stránkách, či jakákoliv jiná Vám vyhovující cesta), zlepšilo by to objektivnost mého výzkumu. Jde mi o to, aby jeden špatně vedený kurz pro získání "učitelského průkazu" neznehodnotil pohled na jejich celkovou úroveň.

Děkuji za pochopení a přeji vše nej,

Vladana Šplíchalová

 Chcete - li pomoci diplomantce při zpracování její nepochybně záslužné práce, stáhněte si soubor ve wordu, kde najdete i kontakt:

admin/files/File/Ruzne/Dotaznik-diplomka-Splichalova.doc

Autor: Redakce   |   Sekce: Zajímavosti a články   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
přihlašovat automaticky  

  Poslat heslo

Nejčtenější články za 30 dní

20.1.2021
Autoškolské noviny leden 2021 - elektronická verze

Jaký způsob výcviku motocyklů preferujete?

75% (13216)

11% (1942)

2% (424)

11% (2005)
Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021