Blíží se termíny Akademie vzdělávání učitelů autoškol

12. 06. 2023
Akademie vznikla pro všechny zájemce stát se učitelem autoškoly a také pro všechny autoškoly, které potřebují rozšířit profesní osvědčení svým kolegům. Přihlaste se co nejdřív, první termíny se blíží.
Blíží se termíny Akademie vzdělávání učitelů autoškol

Jaké kurzy nás v rámci Akademie čekají? 

Profesionální příprava nových uchazečů dle Zákona č. 247/2000 Sb. pro získání všech druhů profesních osvědčení. 

Jak probíhá výuka? 

Akademie probíhá jako individuální i skupinová příprava na základě schváleného učebního plánu. Kombinuje prvky obecné přípravy učitele autoškoly a konkrétní přípravy pro úspěch u závěrečné zkoušky na Krajském úřadu. 

Kdo vás bude učit? 

Široká škála dlouholetých odborníků z Asociace autoškol, dopravních psychologů, zkušebních komisařů a dalších specializovaných profesionálů z různých oborů dotýkající se vzdělávání řidičů. 

Co k výuce potřebujete? 

Vlastně nic. Učitele v přípravě pro získání kompletně vybavíme potřebnými pomůckami (ÚZ Zákona, učebnice, skripta, zkušební otázky, výukové prezentace) 

Jaké jsou speciality výuky? 

Učitelé v přípravě si vyzkouší používání trenažeru, naučíme ho používat informační systém k provozování autoškoly, praktické náslechy realizuje na moderních výcvikových vozidlech. 

Kde kurzy probíhají? 

Aktuálně Akademie vzdělávání učitelů autoškol připravuje kurzy v roce 2023 v lokacích: Liberecký kraj (Liberec, Turnov, Železný Brod, Česká Lípa), Středočeský kraj (Mladá Boleslav, Mělník), Praha, Jihočeský kraj (Třeboň), Vysočina (Třebíč) 

Kolik mě bude Akademie stát? 

Vzhledem k široké škále kurzů a možných variant nám zašlete poptávku na akademie@asociaceautoskol.cz a my vypracujeme cenovou nabídku. 

Jaké termíny plánujete v nejbližší době?

  • 7. 9. 2023 - Mladá Boleslav 
  • 7. 9. 2023 - Litomyšl 
  • 7. 9. 2023 - Česká Lípa 
  • 7. 9. 2023 - Praha 
  • 7. 9. 2023 - Třebíč 
  • 7. 9. 2023 - Třeboň 
  • 7. 9. 2023 - Ústí nad Labem