START DRIVING FOR WOMEN: kurzy výhradně pro ženy

22. 08. 2023
Modifikací kurzů START DRIVING jsme reagovali na poptávku našich partnerů, kteří chtěli uspořádat kurz výhradně pro jejich zaměstnankyně. Výsledek byl skvělý a my v něm chceme pokračovat. Nabízíme START DRIVING FOR WOMEN firmám a ženským kolektivům.
START DRIVING FOR WOMEN: kurzy výhradně pro ženy

START DRIVING FOR WOMEN je vzdělávací kurz, který rozšiřuje teoretické i praktické dovednosti řidiček a zvyšuje jejich jistotu a sebedůvěru za volantem.

Kurz je určen výhradně ženskému kolektivu, primárně pro firemní klientelu, která dbá na rozvoj řidičských dovedností zaměstnankyň.

Kurz je rozdělen na tři části 

  • Teoretická část si klade za cíl doplnění a prohloubení znalostí a odpovědnosti za pomoci dopravně psychologických seminářů a workshopů. 
  • Evaluační jízdy s instruktorem odbourávají zlozvyky a chybné návyky řidiček pod dohledem zkušeného lektora během společné jízdy v městském provozu. 
  • Praktický nácvik na polygonu cílí na zvýšení řidičských dovedností při řízení vozidla formou nácviku krizových situací v centrech bezpečné jízdy.

Reference účastnic

"START DRIVING je pro nás jedním z nejdůležitějších projektů na podporu dopravní bezpečnosti. Kurz je velmi příjemný, vyzkoušela jsem si smyk, krizové brzdění a oceňuji empatickou zpětnou vazbu a profesionální přístup všech lektorů." Veronika Marčeková, External affairs & CSR pro Škoda Auto

"Naše kolegyně si přály odbourat strach a trému za volantem. Chtějí si bezpečně vyzkoušet krizové situace a poznat limity vozidla. Atmosféra kurzu mezi ženami je skvělá, určitě odjíždíme s daleko větší jistotou za volantem." Helena Steinerová Recruitment & Development pro GasNet

"Ženy, když jsou mezi sebou, tak lépe sdílí i to, co jim nejde, co by rády opravily. A vytrácí se jakékoliv soupeření. Opravdu příjemný a poučný den v dámském kolektivu." Lenka Šťastná prezidentka BPWCR zakladatelka Equal Pay Day CR

Máte zájem o kurz START DRIVING pro ženy? 

Nebo máte dotazy, které je třeba zodpovědět? Napište nám! servisni@asociaceautoskol.cz

Kde hledat další informace?

Pojďte na web projektu, nebo si stáhněte prezentaci s představením projektu.